Hakkımızda

Tupinamba markasının tarihi 1897 yılına dayanıyor. O günlerde kahve bir yenilikti; ağırlıklı olarak satılan, fakat sonraları dışarıya onu içmek için çıkılan bir zevk oldu. Tupinamba, özelleştirilmiş markalı ambalajlarda dünyanın dört bir yanına en iyi kahveleri tanıtan ilk şirketlerden bir tanesi olmuştur.

Tupinamba, tasarımı o zamanın ünlü modern ressamı Ramon Casas'a emanet edilen reklam kampanyası ile Barcelona'nın kalbinde kurulmuştur.

Tupinamba; 1897 yılından bugüne, Barcelona Canet de Mar bölgesinde bulunan fabrikasında kavurduğu birbirinden farklı kahveleri, dünyanın dört bir yanına ihracatını gerçekleştirmekte ve Tupinamba lezzetini tüm dünyaya yaymaya devam etmektedir. (Kurumsal web sitesi: www.tupinamba.com)

Tupinamba, nesilden nesile geçen tarihi boyunca, modern, öncü marka imajı, ilerici ruhu ve yaklaşımı ile sürekli olarak en kaliteli kahveleri kavurarak hayallerine sadık kalmayı başaran bir marka olmuştur.

2020 Eylül ayında Türkiye’nin kalbi başkent Ankara Yaşamkent’de ilk kahve dükkanını açan Tupinamba; kendi markası altında müşterilerine en iyi kahveyi butik mutfak ürünleri ile birleştirerek sunuyor.

Tupinamba olarak toptan ve perakende kahve satışımızı ise lezzet, kalite odaklı prestijli noktalarda yapmaya devam edeceğiz.  

Kurmuş olduğumuz www.tupinamba.com.tr web sitesi ile birbirinden farklı kahve çeşitlerini, barista ve kahve ekipmanlarını bir arada bulabilirsiniz.  

Sloganımız ise “Şimdi gerçek kahve zamanı”.